Дизайн спальні - основи ремонту для самостійних людей

Спальня - це сама таємна частина будь-якого житлового приміщення. Її дизайн безпосередньо впливає на самопочуття людини. Тому, підходити до оформлювальних робіт цього приміщення варто дуже ретельно.

Основи ремонту - оформляємо спальню

Експериментувати з яскравим кольором не варто, так як вони мають властивість дратувати, а спальня повинна заспокоювати та утихомирювати. Продумуючи дизайн, потрібно враховувати всі її особливості - розташування, освітленість і звукоізоляція.

Перше, що потрібно зробити в спальні - провести монтаж звукоізоляції. Сучасні технології дозволяють придбати матеріали, за допомогою яких буде обсолютна тиша - не чути нічого та нікому!

Найкраще, звернутися за допомогою до досвідченого дизайнера. Якщо такої можливості не представляється, тоді на допомогу журнали, в тому числі електронні. У кожному з них можна знайти відповідний або прийнятний дизайн. Все, від стелі до підлоги, можна змонтувати самостійно.

Вашу спальню може прикрасити ліжко з підйомним механізмом та безпружинним ортопедичним матрацом або матрацом на пружинному блоці.

Вибравши потрібний дизайн, беріться за втілення в життя

  • Спочатку вікна і двері. У спальні, вікна якої виходять на південну сторону, дуже світло. Трохи затемнити їх дозволить спеціальна, светоотражаюча термоплівка. Купити її можна в інтернет магазинах. Основними її виробниками є Україна обо Китай. Завдана на вікна плівка, захистить приміщення не тільки від світла, але від зимових морозів також. Коли вікна розташовуються з найтемнішого, північного боку, тоді допоможе тільки додаткове підсвічування, але про це пізніше. Двері можуть так само бути з різних матеріалів, різної конфігурації та кольорового рішення. Все залежить від смаку або сподобань господарів.
  • Стіни. Стилі оформлення стін дуже різноманітні. Це можуть бути як пофарбовані стіни або шпалери з малюнком, тисненням або під фарбування, та з різних матеріалів. Вибирати потрібно такі, щоб вони гармоніювали з приміщенням, що не привносили в нього химерності, в той же час, не робили зі спальні стару бабусину скриню. Кольорова гамма не повинна кидатися в очі, навпаки повинна заспокоювати.

  • Стеля. Кількість видів та дизайнерських рішень для цього елемента спальні - величезне. Щоб визначитися зі стелею, відштовхуватися потрібно за принципом медиків - не нашкодь! Саме стелю та стіни бачить останніми перед сном людина. Якщо вони будуть дратувати, то про спокійний здоровий сон можна тільки мріяти.
  • Підлога. Це покриття не повинно бути, перш за все, холодним. Домогатися такого ефекту дозволять натуральні матеріали, такі, як паркет. Підійде і ламінат.
  • Люстри і лампи. Практичніше буде, якщо в спальні встановити кілька світильників. Краще - діодних ламп, які можна включати  разом або окремо.

Меблювати спальню потрібно під дизайн та дотримуючись одного правила - не нашкодь.