Що таке пінополіуретан і чи можна купувати матраци з пінополіуретаном?


Часто перед покупкою ортопедичного матраца порівнюючи ціни, ми намагаємося вивчити і порівняти склад матраца. Зустрічаючи поліуретан, задаємося питанням - що це?


Пінополіуретан - полімер, що володіє унікальними властивостями високою пружністю і еластичністю. Пінополіуретан прекрасно зберігає форму, має здатність анатомічно підлаштовуватися під вигини тіла знаходиться на матраці. З цього даний матеріал часто застосовується у виготовленні ортопедичних матраців. Пінополіуретан здатний витримати високі навантаження, є екологічним і гіпоалергенним матеріалом.


Існує різні марки пінополіуретану, які розрізняються за фізичними властивостями. Вони мають різну щільність і жорсткість, тобто різна здатність матеріалу чинити опір деформації. Застосовуючи у виробництві ортопедичних матраців різні марки пінополіуретану, матрац набуває або доповнює ортопедичні і анатомічні якості.


Spring Foam


Пінополіуретан володіє стандартною жорсткістю. Людям, які віддають перевагу жорсткому спальному місцю, рекомендується купувати ортопедичні матраци, виготовлені з піни даної марки.


Mono Foam


Пінополіуретан стандартної жорсткості, що володіє відмінною відновлюється здатністю еластичністю. Також рекомендовані людям, які віддають перевагу більш жорсткі матраци.


Ultra Foam.


Пінополіуретан відноситься до високоеластичним маркам. Даний матеріал перевершує еластичністю і пружністю по порівнянні з Spring Foam, володіючи високим ступенем відновлюваності. Ultra Foam ефективно працює як при низьких навантаженнях, так і при високих.


Ortho Foam


Спеціальна технологія виробництва піни Ortho Foam сприяє отриманню особливої структури матеріалу - бульбашки-осередки мають різний діаметр. Ortho Foam
відрізняється довговічністю, високою зносостійкістю і відмінними вентиляційними властивостями, що дозволяють матрацу «дихати». Різний діаметр бульбашок по різному реагує на навантаження. При невеликому навантаженні великі надають поверхні м'якість і комфорт. Зі збільшенням навантаження в роботу вступають малі бульбашки-осередки, створюючи необхідну підтримку хребта.


Soft Foam


М'який, що володіє високою щільністю пінополіуретан. Даний матеріал володіє високою комфортністю. Soft Foam створює ефект «утопанія» в ортопедичному матраці.


Aero Foam


Підвищеної жорсткості еластичний пінополіуретан. Легко згинатися і швидко відновлювати свою первинну форму. Такі властивості зумовили застосування піни Aero Foam у виробництві матраців скручених в рулон (рулонні вакуумні матраци).


Viscomemory


Високоеластичний пінополіуретан спочатку був розроблений NASA для американської космічної програми в 1970 році для погашення навантажень на космонавта при старті. Незабаром властивості пінополіуретану приймати форму людини виявилися потрібними і на Землі. На сьогоднішній день його активно застосовують у виробництві ортопедичних матраців і подушок, значно покращуючи здорове середовище і комфорт під час сну.
В'язкоеластичний піна Viscomemory під впливом температури і ваги людини має здатність перетікати, утворюючи відповідні вигинів тіла поглиблення. Це забезпечує необхідну опору.


Ортопедичні матраци, до складу яких входить матеріал Viscomemory, зменшують контактний тиск на тіло. Такі матраци повторюють форму контурів тіла людини кожен раз, коли він приймає чергову позу. Це властивість матраца стимулює периферичний кровообіг і підтримує скелетно-м'язовий апарат.


 
Зонування пінополіуретану


- Це система спеціальної перфорації матраца, яка поперечно розділяє матрац на зони з різною жорсткістю.
Ці зони відповідають виділеним ортопедичним зонам тіла людини.

Пінополіуретан широко використовується у виробництві ортопедичних матраців. У пружинних матрацах в якості настильних шарів, в беспружинних пінополіуретанових матрацах, як в якості основи, так і в якості настильних матеріалів. Широко використовується у виробництві тонких матрацах або футон для диванів, а так само у виробництві матраців скручених в рулон. Купити пенополіуретановий ортопедичний матрац з доставкою по Києву в інтернет магазині e-perina.com.ua