З кожним днем все більшої популярності набувають якісні безпружинні ортопедичні матраци. Комфорт і незвичайні відчуття під час відпочинку допомагають завоювати нових шанувальників безпружинних матраців. Варто один раз поспати на ліжку з таким матрацом і, найімовірніше ви не повернетеся до звичних і обридлим пружинним матрацам з їх виштовхує ефектом. Якщо у вас є сумніви при виборі основи найважливішою постільній приналежності, то дізнатися про переваги безпружинних ортопедичних матраців буде корисно.


Якщо поставити запитання, яке має бути справжній матрац більшість відповість - пружинний. А
Беспружинный матрасле насправді ситуація давно змінилася. Сучасні матеріали, які беруть участь у виробництві матраців самодостатні. Вони цілком забезпечують правильну підтримку, анатомічне положення і максимальне розслаблення хребта. Якісні безпружинні матраци можуть складатися від одного до декількох наповнювачів і настильних шарів високої якості. Наповнювачі і настили мають різну ступінь жорсткості, м'якості і пружності. Застосовуючи їх в, різних поєднаннях, досягається необхідна гнучкість, жорсткість і комфортність спального місця. Як наповнювачі використовують недорогий пінополіуретан різної щільності, м'який і пружний натуральний латекс, сверкомфортний матеріал мемори, жорстка кокосова койра і інші. Вибір і поєднання наповнювачів створює велику кількість варіацій беспружинних Безпружинний матрасматрасов. Вам залишається тільки вибрати і купити підходящий безпружинний ортопедичний матрац.


 
Скажімо металу пружин «ні»


Чим відрізняється матрац пружинний від безпружинного? Відсутність пружин, тобто металу взагалі. Матраци «позбавлені» металу не накопичують електромагнітне випромінювання і статичну електрику, яке передають тілу людини під час сну. Світ, в якому навколо маса техніки, мобільних телефонів, гаджетів і інших «випромінювачів», важливість відпочинку від електромагнітних полів важко переоцінити.


Шум і дискомфорт, викликаний пружинами, так само виключається з відсутністю пружинного блоку. У тих матрацах, де немає пружин нічому скрипіти і ні коли, ні чого не упреться вам в бік. Деякі безпружинні матраци скручуються в рулон, деякі можна небагато зігнути, що спростить транспортування матраца.


Жорсткість безпружинного матраца


Безпружинні матраци виготовляють з матеріалів різної щільності. Це дозволяє витримувати досить серйозні навантаження. Є моделі, розраховані на навантаження до 150 кг. Кокосова койра допомагає зробити не тільки жорсткий, а екстра жорсткий матрац. А так же створити надійну підтримку спині.

Пружини бояться істотних точкових навантажень, що призводять до втрати матрацом ортопедичних властивостей. Безпружинні матраци таких навантажень не бояться, з цього можна біс сорому стрибати або перекидатися без остраху нашкодити матрацу. Особливо актуально для батьків, які не хочуть ставити обмеження своїм дітям в рухливих іграх.


Варто відзначити ще один плюс в безпружинних матрацах - довговічність. Наприклад матраци виготовлені з натурального латексу не втратять своїх ортопедичних якостей і не раскрошатся протягом 20 років. Штучні матеріали в матрацах прослужать від 7 до 12 років. Матраци з пружинним блоком "Боннель" змінюються через 5 років. Пружинний блок Pocket Spring до 10 років.


Який вибрати матрац пружинний або безпружинний вирішувати, звичайно, вам. Але ми впевнені, що, купивши якісний безпружинний ортопедичний матрац, ви отримаєте максимум комфортного і здорового сну.


Вдалих і корисних покупок!


Вибрати й купити безпружинний матрац тут!