Що покласти на диван?

Найчастіше в наших квартирах є меблі, спеціально призначені для постійного сну. Але не рідко буває, що через брак простору ми спимо на диванах, розкладних кріслах, підлозі або розкладачках. Такий сон важко назвати здоровим і повноцінним. В даній статті поговоримо про те, як виправити нерівності або перепади на дивані.

Матрац ковзає, що робити?

Якщо ваш матрац ковзає та створює вам неповноцінний комфорт, ми розповімо вам декілька секретів та відповімо на питання: "Що робити, якщо матрац ковзає?"

Дизайн спальні у сірому кольорі

Сірий колір, хоч як це не дивно, має велику палітру. Його прийнято змішувати з іншими кольорами та, як результат, виходить унікальний відтінок. Якщо кожен тон використовувати в дизайні інтер'єру спальні, то буде по-справжньому індивідуальний простір. Тому з сірим дуже люблять працювати всі дизайнери без винятку, особливо якщо говорити про спальню.

Не застеляти вранці ліжко - усвідомлений вибір

 

Неприбраним ліжко виглядає, м'яко кажучи, недоглянутою. Багато хто вважає, що це показник неохайності, недолугості та ліні. Звичайно, охайне ліжко виглядає вишуканіші, але вчені стверджують, що корисно не прибирати його в ранковий час, коли ви тільки що його покинули. Хоча прибраний тапчан з позиції естетичної теорії виглядає набагато затишніше, на нього можна сісти, не забруднивши комплект білизни, але застеляти його не варто.

Дизайн спальні - основи ремонту для самостійних людей

Спальня - це сама таємна частина будь-якого житлового приміщення. Її дизайн безпосередньо впливає на самопочуття людини. Тому, підходити до оформлювальних робіт цього приміщення варто дуже ретельно.