Оплата товару.


1. При отриманні товару (доставка Київ і область)
2. Накладений платіж.
3. Переказ коштів на карту ПриватБанку.


Доставка товару.


 
Доставка товару в Києві:


 
Якщо сума замовлення більше 1500,00 грн. - Доставка безкоштовна.
 
Якщо сума замовлення менше 1500,00 грн. - Вартість доставки 50,00грн.  Доставка по київській області 10,00 за 1 км. від КП Києва.  Доставка здійснюється до під'їзду або воріт будинку. Занесення на поверх обмовляється окремо.  Доставка матраців футон і інших товарів по території України здійснюється за підтримки компаній-перевізників «Нова Пошта», «Делівері», «Ін-тайм» або іншими присутніми у вашому регіоні. Вартість доставки за тарифами компанії оплачує покупець. Відправка матраців, тонких матраців футон проводиться після 30% передоплати.


 
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ


Матрац є постільній приналежністю! Відповідно до "Закону про захист прав споживачів", після відкриття упаковки поверненню або обміну - не підлягає.


Покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас матрац, тонкий матрац футон, подушки, ковдри, наматрацники протягом перших 14 днів після покупки, якщо заводська упаковка не була розкрита.


Увага! Умови повернення матраца:
• цілісність заводської упаковки ОБОВ'ЯЗКОВО !;
• ярлики;
• заводське маркування;
• заводська упаковка;


У разі порушення, будь-якого з пунктів - товар не буде прийнятий. Всі дії відбуваються відповідно до "Закону про захист прав споживачів". Обмін і повернення товару належної якості може проводитися протягом 14 днів з дня покупки. У разі повернення або обміну, доставку або оплату доставки бере на себе покупець.


 
Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі якщо у Вас виникли найменші сумніви у відповідності купленого ортопедичного матраца, скрученого матраца у вакуумній упаковці, Топпер, футона Вашим вимогам, або побажанням - НЕ СЛІД ЙОГО розпаковувати З ЗАВОДСЬКИЙ УПАКОВКИ! Розпакований матрац МОЖНА буде обміняти або повернути на склад магазину та виробника, так як такий матрац вважається таким, що БУВ У ВИКОРИСТАННІ.


 
У разі замовлення матраца виготовленого за індивідуальними розмірами, які відрізняються від стандартних, зазначених в прайсах магазину, і даний матрац не має дефектів і був придбаний і сплачений - такий матрац НЕ ПІДЛЯГАЄ ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІНУ. У всіх випадках повернення або обміну матраца покупець оплачує доставку